WerkTalent Shared Service Center

Het Shared Service Center (SSC) faciliteert alle vestigingen van WerkTalent. Wil je weten wat WerkTalent voor jouw bedrijf kan betekenen? Lees dan alles over onze diensten voor werkgevers zoals Uitzenden, Werving en Selectie, Detacheren, Payroll service en Werktalent HR.

De komende jaren willen we groeien naar 50 vestigingen, verspreid over het hele land. Wil je weten of een eigen WerkTalent vestiging ook iets voor jou is? Word partner van WerkTalent en open je eigen vestiging!

Signaalrood 61
2718 SG Zoetermeer

T. 079 – 303 01 30
F. 079 – 303 01 39
E. ssc@werktalent.com

Openingstijden:
Volgens afspraak

Wat kan ik voor je doen?

WT_Portret_CC_AadvanderZalm2

Aad van der Zalm

Eigenaar | Oprichter

06 – 53 80 38 60
Aadvanderzalm@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_NicolevanSchaik

Nicole van Schaik

Directeur Business Development | Directie

06 – 44 52 47 60
Nicolevanschaik@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_MartijndenBoer

Martijn den Boer

Financial Controller | Financieel

06 – 44 52 68 26
Martijndenboer@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_AnneliesBouhuizen

Annelies Bouhuizen

Administratief Medewerker | Financieel


Anneliesbouhuizen@werktalent.com

if_social-01_1591826 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_MoynaMolleman

Moyna Molleman

Marketing & Communicatie | Algemeen


Moynamolleman@werktalent.com

if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_AnneTorn

Anne Torn

HR Manager | Algemeen

06 – 49 75 87 03
Annetorn@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_CeesvanHees

Cees van Hees

Facilitair Medewerker | Algemeen

06 – 19 47 62 46
Ceesvanhees@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_WimBubberman

Wim Bubberman

Algemeen Directeur | Directie

06 – 22 47 48 45
Wimbubberman@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_PeterinevanEgdom

Peterine van Egdom

Operationeel Directeur | Directie

06 – 23 94 58 88
Peterinevanegdom@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_RobertKampers

Robert Kampers

Financieel Manager | Financieel

06 – 22 47 96 30
Robertkampers@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_MirandaNobel

Miranda Nobel

Administratief Medewerker | Financieel


Mirandanobel@werktalent.com

if_social-01_1591826 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_EliseBlokland

Elise Blokland

Business Support Frontoffice | Algemeen

06 – 13 98 14 58
Eliseblokland@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

WT_Portret_CC_JohanvanDijk

Johan van Dijk

Business Support Backoffice | Algemeen

06 – 33 08 04 77
Johanvandijk@werktalent.com

if_whatsapp_287520 if_social-01_1591826 if_linkedin_circle_294706 if_instagram_circle_color_107172

Schrijf je in

Recente vacatures

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Social media

Facebook van WerkTalent  social-circle-linkedin  Twitter van WerkTalent