Als support medewerker ben je het “visitekaartje” van ons bedrijf. Je bent het 1e aanspreekpunt van onze klanten voor het oplossen van (technische) vraagstukken. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opleveren van producten, verhelpen van storingen, ondersteun je klanten op de datavloer en beantwoord je vragen van klanten op de bedrijfschat. Ook ben je verantwoordelijk voor het accuraat beheren van de klantgegevens in ons klantenpaneel.
Je werkt in shifts van 8 uur met variërende tijden. Je dag start met het bekijken van ons ticketsysteem. Elke vraag of storing wordt bij ons geregistreerd als een ticket. Het beantwoorden van deze tickets is een prioriteit gedurende de gehele werkdag. Je gaat aan de slag met een ticket over een fout in de firewall configuratie. Met de gegevens die je van de klant hebt gekregen log je via remote access in en maak je de foutieve configuratie ongedaan. Je laat de kant weten dat het probleem succesvol is verholpen en sluit het ticket af.
Op de bedrijfschat komt een vraag over CPU’s binnen. Je pakt deze op en probeert de klant zo correct mogelijk te informeren. Vlak nadat je deze chat hebt afgesloten, komt er een grote bestelling binnen. Je verwerkt de bestelling in het account van de klant en besluit je collega’s van provisioning te helpen bij het installeren van de servers.