• Home
  • Werken als servicemonteur

Werken als servicemonteur

servicemonteur

Wat doet een servicemonteur?

Als servicemonteur zorg jij dat machines, installaties of apparatuur optimaal blijven werken. Je voert onderhoud uit, lost storingen op en voert reparaties uit op locatie of in de werkplaats. In sommige functies werk je in ploegendienst, maar vaak heb je ook veel vrijheid om je eigen planning in te delen.

Een gemiddelde werkdag bestaat uit het analyseren van storingen, het vervangen van onderdelen en het testen van installaties. Je hebt contact met klanten, overlegt met collega’s in de planning en zorgt dat alles veilig en volgens voorschrift gebeurt.

assemblage medewerker

Salaris servicemonteur

Het salaris van een servicemonteur hangt af van je kennis en ervaring, maar ligt vaak hoger dan je denkt. In de blog; waarom servicemonteurs meer verdienen dan je denkt, lees je waarom dit beroep veel waardering krijgt.

Daarnaast zijn er extra’s zoals toeslagen voor storingsdiensten, reiskostenvergoeding en mogelijkheden om opleidingen te volgen. WerkTalent helpt je om een werkgever te vinden die bij jouw wensen past en waar je beloond wordt voor je vakmanschap.

assemblage medewerker

Waarom werken als servicemonteur?

Als servicemonteur ben je onmisbaar in het bedrijf. Jij zorgt ervoor dat de productie blijft draaien en klanten tevreden blijven. Geen dag is hetzelfde, want elke storing of onderhoudsklus brengt nieuwe uitdagingen met zich mee.

Het werk biedt zelfstandigheid en afwisseling. Bovendien kun je doorgroeien naar leidinggevende functies of specialisaties. Via; jouw groei en ontwikkeling ontdek je welke trainingen en certificeringen WerkTalent aanbiedt om je verder te helpen.

Ook kun je gebruikmaken van scholingsvouchers van Doorzaam om opleidingen te volgen die jouw carrière versterken.

Past deze functie bij jou?

Servicemonteurs zijn echte aanpakkers met technisch inzicht. Je moet zelfstandig kunnen werken, maar ook goed kunnen communiceren met klanten. Problemen oplossen, logisch nadenken en verantwoordelijk omgaan met machines zijn jouw sterke punten.

Twijfel je of het beroep bij je past? Met de loopbaanscan krijg je inzicht in je kwaliteiten en ontdek je welke richting het best bij jouw talenten past.

Daarnaast kun je een open sollicitatie sturen, zodat WerkTalent actief met je meedenkt over een passende functie.

Leuke bedrijven om voor te werken

Servicemonteurs zijn in bijna elke sector nodig: van industrie tot techniek. WerkTalent werkt samen met innovatieve bedrijven die oog hebben voor groei en veiligheid.

In regio’s zoals Tilburg, Eindhoven en Utrecht is de vraag naar servicemonteurs groot. Ook in Alphen aan den Rijn vind je veel kansen bij technische bedrijven die actief zijn in onderhoud en montage.

Lees het succesverhaal; werken via WerkTalent – zo gaat dat om te zien hoe anderen hun carrière hebben opgebouwd in de techniek.

Misschien zijn deze banen ook iets voor jou

Lijkt het werk als servicemonteur je leuk, maar wil je meer weten over vergelijkbare functies? Bekijk dan ook eens; werken als automonteur, starten als leerlingmonteur elektrotechniek of werken in de techniek zonder diploma.

Of bekijk alle actuele vacatures bij WerkTalent om direct te zien wat bij jou past.

Vacatures

Filteren

Alles wissen
Opleidingsniveau
    Fulltime / Parttime
      Dienstverband
        Vakgebied
          Soort dienst
            Locatie
              Zoek vacatures
                  Je bekijkt momenteel Vacatures 253 tot 258 van de 1286
                  Allround logistiek/productie medewerker | Tot €3000
                  Allround logistiek/productie medewerker | Tot €3000
                  • Nieuwerkerk aan den IJssel
                  • 24 - 40 uur
                  • MBO / VMBO

                  Voor dit leuke bedrijf in Nieuwerkerk aan den IJssel zijn we opzoek naar iemand die graag bezig is in het magazijn. Ervaring is niet nodig en je kan direct beginnen!

                  Allround logistiek medewerker | Tot €3200!
                  Allround logistiek medewerker | Tot €3200!
                  • Waddinxveen
                  • 32 - 40 uur
                  • MBO / VMBO/Mavo

                  Ligt jouw hart in de logistiek, maar ontbreken de echte kansen en uitdagingen bij je huidige baan en wil je werken in een hecht team?

                  Magazijnmedewerker | €3000,- | Dagdienst

                  Lekker werken op de EPT, heftruck en reachtruck is wat jij graag doet. Je kunt tegen een gekoelde omgeving van 6,5°C en je kunt hier direct aan de slag!

                  Machine operator metaal t/m € 3300
                  Machine operator metaal t/m € 3300
                  • Emmeloord
                  • 40 uur
                  • MBO / VMBO/Mavo

                  Voor een mooi metaalbedrijf zoeken wij een metaalbewerker. Werklocatie is Emmeloord/Heeg/Meppel en Assen.

                  Technisch medewerker tot € 3.770

                  Ben jij op zoek naar een leuke baan in de dagdienst of 2 ploegen ? Neem dan vandaag nog contact met ons op

                  Calamiteitenreiniger gezocht
                  Calamiteitenreiniger gezocht
                  • Zwolle
                  • 40 uur
                  • VMBO

                  Een brand, overstroming of lekkage kan iemands leven ontwrichten. Het reiniging- en herstelteam in Zwolle zorgt ervoor dat mensen snel weer op de been zijn en hun woning of bedrijfspand wordt hersteld...

                  43
                  Toon filters Alles wissen